Gegužės 28 dieną į Plungės Šv. Jono Krikštytojo bažnyčią rinkosi pasipuošę jaunuoliai, jų tėveliai, būsimieji Sutvirtinimo tėvai, parapijiečiai, o Vyskupas Algirdas Jurevičius teikė jaunuoliams Sutvirtinimo sakramentą. Džiugu, kad norą priimti šį krikščioniškosios brandos ženklą išreiškė apie 200 jaunuolių. Sustiprinti Šventąja Dvasia jaunuoliai įsipareigojo savo gyvenimu liudyti krikščioniškąjį tikėjimą bei dalyvauti Bažnyčios gyvenime. Belieka tikėtis tiek iš jaunų, ką tik Sutvirtinimo sakramentą priėmusių žmonių, tiek iš tėvelių sąmonigumo ir supratimo, kad šiuo reikšmingu įvykiu tikėjimo kelionė tik įsibėgėja, įgauna naujų prasmių ir įžvalgų, o daugybė išgyvenimų ir nuotykių laukia ateityje. Linkime džiaugsmingo, drąsaus, atkaklaus, įkvepiančio ėjimo Dievo link.