Švč. Sakramento adoracija šią savaitę vyks: trečiadienį po 8 val. šv. Mišių, ketvirtadienį 17-18 val. ir penktadienį 16-18 val.. Taip pat visus maldininkus kviečiame šį šeštadienį į Švč. Sakramento adoraciją, kuri prasidės po 18 val. šv. Mišių ir tęsis iki 22 val.
   ATEINANČIOS SAVAITĖS SVARBESNĖS DIENOS:
   Rugpjūčio 2 d. – Porciunkulė. Aplankius parapijos bažnyčią įprastomis sąlygomis galima pelnyti visuotinius atlaidus. Reikia būti malonės stovyje arba atlikti išpažintį, priimti šv. Komuniją, pasimelsti popiežiaus intencija, sukalbėti Tėve mūsų ir Tikėjimo išpažinimą, sužadinti pasiryžimą vengti bet kokios, kad ir lengvos nuodėmės.
   Rugpjūčio 3 d. – pirmasis mėnesio antradienis. 12 val. sudėtinės šv. Mišios į šv. Antaną aukotojų intencijomis.
   Rugpjūčio 4 d. – pirmasis mėnesio trečiadienis. 8 val. sudėtinės šv. Mišios į Dievo Gailestingumą aukotojų intencijomis. Taip pat minime šv. Joną Mariją Vianėjų (Arso kleboną).
   Rugpjūčio 6 d. – pirmasis mėnesio penktadienis. 8 ir 18 val. sudėtinės šv. Mišios į Švč. Jėzaus Širdį jūsų intencijomis. Taip pat – Kristaus atsimainymo šventė.
   Rugpjūčio 7 d. – pirmasis mėnesio šeštadienis. 18 val. sudėtinės šv. Mišios į Švč. Mergelę Mariją aukotojų intencijomis.
   Nuo rugpjūčio 1 d. Plungės parapijoje atnaujinama Carito veikla. Viena iš Carito iniciatyvų – tai „Angelų dirbtuvės“, kurios veiks kiekvieną sekmadienį po 10 val. šv. Mišių. Į šias dirbtuves kviečiami vaikai. Užsiėmimų metu dainuosime dainas, seksime pasakas, žaisime žaidimus, kursime pačius nuostabiausius angelus (iš popieriaus, plastilino, druskos ir miltų, keramikos, medžiagos, siūlų ir t.t.). Sukurti angeliukai džiugins ne tik mus pačius, bet ir aplink mus esančius vienišus žmones. Visi parapijiečiai, norintys prisidėti prie artimo meilės darbų, taip pat kuriems reikalinga pagalba, kviečiami susisiekti su Carito koordinatore Dovile, tel. nr. 8 676 68715. Telaimina Viešpats visus mūsų gerus darbus!
   Rugpjūčio 10-12d. Pakutuvėnuose organizuojama atsipalaidavimo ir muzikos, komandos formavimo jauki ir nedidelė krikščioniška stovykla VAIKAMS, JAUNIMUI IR SUAUGUSIEMS, Plungės dekanatui ir draugams.
   Į stovyklą renkamės rugpjūčio 10 d. 12 val. Pakutuvėnuose. Atsisveikiname rugpjūčio 13 d. 10 val., tačiau kviečiame pasilikti ir Marijos festivalyje (rugpjūčio 12-15 d. toje pačioje vietoje), jame savanoriauti. Svarbiausia progamos dalis – Taize giesmių vakaras rugpjūčio 12 d. 21:00 – 23:00 val., kuris taip pat bus oficialus Marijos festivalio atidarymas, o mes – vieni iš vedėju, pasitiksime svečius iš visos Lietuvos! Maistu rūpinasi organizatoriai, gaminsime kartu! Nakvynė – palapinėse (turėti savo palapines), 10 ir 11 d. galima pernakvoti ir nameliuose, tačiau 12 d. – tik palapinėse, nes kambarius užims Marijos festivalio dalyviai. Kaina 15 eurų. Laukiami ir maži, ir dideli.
   Kviečiame dalyvauti arba savanoriauti. Norinčius dalyvauti kviečiame registruotis pas kun. Andrių, tel. 8 685 81784.
   Rugpjūčio 12-15 d. kviečiame dalyvauti Marijos festivalyje, kuris vyks Pakutuvėnuose. Dalyvio įnašas vienai dienai be maitinimo 5 eurai (vaikams nemokamai). Už papildomą mokestį galima užsisakyti ir maisto. Ketinančius dalyvauti prašome užsiregistruoti internetu (nuorodą galima rasti Facebook paskyroje „Lietuvos Pasiaukojimas Marijai“). Taip pat galima registruotis bažnyčios gale prie išėjimo užpildant registracijos lapą ir paliekant savo tel. nr.. Detalesnę informaciją apie renginį rasite skelbimų lentoje ir internete.