Švč. Sakramento adoracija šią savaitę vyks trečiadienį, po 8 val. Šv. Mišių, penktadienį 16-18 val.
   Žemaičių Kalvarijos kalnai mūsų bažnyčioje giedami kiekvieną trečiadienį po 8 val. Šv. Mišių (per Švč. Sakramento adoraciją).
   Bažnyčios gale yra platinamas naujas „Artumos“ katalikiškas žurnalas. Kviečiame įsigyti ir skaityti.
   Kviečiame dalyvauti Alfa kurse, kuris vyks ketvirtadieniais 19 val. nuo gruodžio 2 d. iki vasario 3 d. Susitikimai vyks parapijos namuose (Vytauto 29, Plungė). Ketinantiems dalyvauti reikia užsiregistruoti tel. 867664405 arba zakristijoje pas kunigą budėjimo metu. Pakvieskime į šį tikėjimo pagrindų kursą taip pat tuos, kurie Dievo ieško, bet iki bažnyčios nedrįsta ateiti.
   Svarbu!
   Plungės parapijos senelių namų darbuotojai labai prašo nelikti abejingiems ir paremti senelių namų globotinius sodo ir daržo gėrybėmis (bulvėmis, morkomis, burokėliais, kopūstais ir t.t.), kurias prašo atvežti į senelių namų kiemą ir palikti kieme esančioje pavėsinėje. Taip padarysite gerą darbą. O seneliai kiekvieną savaitę Šv. Mišiose meldžiasi už savo geradarius.