Lapkričio 7 d., sekmadienį, 13 val. mūsų bažnyčioje vyko sakralinės muzikos šventė, kurioje nuostabius kūrinius atliko Vilniaus universiteto choras ,,Pro musica‘‘, vadovė Rasa Gelgotienė, Plungės kultūros centro kamerinis choras, vadovas Alfonsas Vildžiūnas, Vilniaus universiteto kamerinis orkestras, vadovas Modestas Jankūnas. Šventėje giedojo solistai: Alma Žukienė (sopranas), Donatas Butkus (akordeonas), Vaiva Purlytė (fortepijonas). Skambėjo šiuolaikinio argentiniečių kompozitoriaus Martin Palmeri kūrinys ,,Misa Tango a Buenos Aires‘‘.
   Po koncerto visiems muzikantams dėkojo Plungės kultūros centro direktorius Romas Matulis bei Plungės Šv. Jono Krikštytojo parapijos klebonas Vytautas Gedvainis. Kad Plungėje turime tiek daug įvairių kultūrinių veiklų, ypač turime būti dėkingi Plungės kultūros centro direktoriui Romui Matuliui, Plungės r. savivaldybės viešosios bibliotekos vadovei Violetai Skierienei, Žemaičių dailės muziejaus direktoriui Alvidui Bakanauskui, Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos direktorei Ritai Urniežienei. Jiems kebonas įteikė Bažnyčios padėkas už kultūrinę veiklą, už pastangas ir gebėjimą Dievo grožį parodyti per meną religinėje plotmėje. Jiems bei kitems, prisidėjusiems prie šios gražios šventės, nuoširdus ačiū ir nuo visų Plungės parapijos tikinčiųjų, galėjusių prisiliesti prie muzikos grožio.