Kovo 19 d. minėjome Šv. Juozapo – Švč. Mergelės Marijos Sužadėtinio iškilmę. Tą dieną Plungės bažnyčioje 12 val. Šv. Mišiose Plungės klebonas Vytautas Gedvainis meldėsi už parapijos šeimas. Kalbėdamas apie Šv. Juozapą sakė, kad Dievo planas buvo ir yra kreipti mus į šeimą, nes šeimoje atrandami Dievo kūrybos stebuklai, bendravimo dovanos – meilė ir džiaugsmas. Niekur žmogus negali išmokti tų dalykų, tik šeimoje. Šeimos esmė – mylėti ir džiaugtis vienas kitu, priimti kitoniškumą, juo gėrėtis, papildyti vienam kitą. Klebonas kvietė susivienyti maldai, atrasti esminius dalykus ir išvengti pražūties. O po Šv. Mišių buvo giedami Kalvarijos kalnai. Taip pat iki vakaro Šv. Mišių vyko Švč. Sakramento adoracija.