Balandžio 19 d. moksleiviai, besiruošiantys Sutvirtinimo sakramentui, su tėveliais rinkosi į Plungės bažnyčią, kur vyko sutvirtinamųjų šventė „Užtvirtink“. Atlikus išpažintį, pagarbinus Švenčiausiąjį Sakramentą adoracijoje, susirinkusieji dalyvavo Šv. Mišiose. Po Šv. Mišių šventė persikėlė į Plungės kultūros centrą, kur laukė arbata ir užkandžiai. Atsigėrus arbatos, visi buvo pakviesti į kompozitoriaus Jeronimo Serebrinsko ir jo žmonos Eglės paskaitą „Meilė, ištikimybė ir gyvybė šeimoje per Bažnyčią“. Po paskaitos vaikinams ir tėčiams vyko pokalbis su Jeronimu, o mergaitėms ir mamoms – su Egle. Šventės pabaigoje dar kartą pasistiprinome arbata, kava bei užkandžiais. Dėkojame Plungės parapijos klebonui už suorganizuotą šventę.