Nuo rugpjūčio 1 d. Plungės Šv. Jono Krikštytojo parapijoje atnaujinama Carito veikla. Sekmadieniais prieš 10 val. Šv. Mišias ir po jų bažnyčios gale jūsų lauks savanoriai, iš kurių už auką bus galima įsigyti Carito žvakutę. Viena iš Carito veiklų – „Angelų dirbtuvės“, kurios veiks sekmadieniais po 10 val. Šv. Mišių Birutės g. 2 (senieji senelių namai). Į šias dirbtuves kviečiami vaikai. Užsiėmimų metu dainuosime dainas, seksime pasakas, žaisime žaidimus, kursime pačius nuostabiausius angelus (iš popieriaus, plastilino, druskos ir miltų, keramikos, audinio, siūlų ir t.t.). Sukurti angeliukai džiugins ne tik mus pačius, bet ir aplink mus esančius vienišus žmones.
   Nuo rugpjūčio vidurio planuojame įsteigti ,,Išklausymo tarnystę telefonu’’ ir senjorų pokalbių klubą ,,Prie arbatos puodelio’’.
   Taip pat visi parapijiečiai, norintys prisijungti prie artimo meilės darbų arba kuriems reikalinga pagalba, kviečiami susisiekti su Carito koordinatore Dovile tel. nr. 8 676 68715. Telaimina Viešpats mūsų darbus!