Plungės parapijos tikintieji, atėję į Plungės Šv. Jono Krikštytojo bažnyčią, gali pasidžiaugti ne tik buvimu Dievo artumoje, bet ir nuostabiomis gėlėmis papuoštais bažnyčios altoriais. Šv. Mišių metu, dėkodamas už šią nuostabią dovaną ūkininkui Alfredui Bagdonui, Plungės parapijos klebonas visus tikinčiuosius kvietė prisidėti prie jo padėkos, nuvažiuojant į jo ūkį „Žemaitijos gėlės“, esantį Šiaulių plento g. 5, Babrungo k. Plungės r. (važiuojant nuo žiedinės sankryžos Šiauliai – Palanga – Mažeikiai – Plungė Palangos link., po 3 min. kelio dešinėje, šiltnamių komplekse) ir nusipirkti gėlių kapams tvarkyti ar aplinkai pasipuošti. Te Dievas laimina jo gerus darbus, kuriuos palaikyti galime visi kartu.