Rugsėjo 24 d., sekmadienį, 16.00 val., Plungės Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje vyko Lietuvos kamerinio orkestro (vad. Sergej Krylov) ir Valstybinio choro „Vilnius“ (vad. Artūras Dambrauskas) koncertas, skirtas Plungės bažnyčios 90 metų sukakčiai paminėti. Susirinkusiuosius džiugino nuostabūs kūriniai: Wolfgang Amadeus Mozart Simfonija Nr. 15, Ave verum corpus, Karūnavimo mišios bei solistai: Elzė Liškauskaitė (sopranas), Emilija Bukytė (mecosopranas), Giedrius Gečys (tenoras), Alfredas Miniotas (bosas). Dirigavo Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro garbės dirigentas, Lietuvos nacionalinės premijos laureatas, Plungės garbės pilietis profesorius Juozas Domarkas, kuriam koncerto pradžioje Popiežiaus apaštalinis nuncijus Petar Antun Rajič įteikė Popiežiaus palaiminimą. Koncertą vedė muzikologas Viktoras Gerulaitis.