Plungė švenčia 230-ąjį savo mylimo miesto gimtadienį. Šventė prasidėjo iškilmingu renginiu Plungės Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje. Tradiciškai nuskambėjo Oginskio polonezas „Atsisveikinimas su tėvyne‘‘, kurį atliko Plungės rajono savivaldybės kultūros centro simfoninis orkestras. Susirinkusiuosius pasveikino Plungės meras A. Klišonis, klebonas V. Gedvainis. Pilnutėlėje bažnyčioje plungiškiai ir miesto svečiai klausėsi merginų smuikininkių trio „Electric ladies‘, grupės „Il Senso‘‘ bei Plungės rajono savivaldybės kultūros centro simfoninio orkestro. Koncerto pabaigoje visiems menininkams už muziką, o publikai už nuoširdų priėmimą dėkojo Plungės kultūros centro direktorius R. Matulis. Pasklidusius po šventorių bei po visą miestą plungiškius džiugino meninės šviesos instaliacijos.