Šiandien – šv. Velykos. Šv. Mišios: 8 val. (Kristaus prisikėlimo), 10, 12 ir 18 val.
   Balandžio 5 d. – šv. Velykų antroji diena. Šv. Mišios 10 ir 12 val.
   Kitas sekmadienis yra Dievo Gailestingumo šventė. Sudėtinės šv. Mišios į Dievo Gailestingumą jūsų intencijomis už gyvuosius ir mirusiuosius bus aukojamos: balandžio 7 d. 8 val., balandžio 9 d. 18 val., balandžio 11 d. 18 val. Norintys prie jų prisidėti galite užpildyti tam skirtą voką, kurį rasite prie Dievo Gailestingumo altoriaus.
   Kreipiamės į visus dirbančius parapijiečius. Kviečiame paremti mūsų Bažnyčią ir jos veiklą, paskiriant 1,2% nuo jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Jums tereikia užpildyti prašymą ir pateikti Valstybinei Mokesčių inspekcijai. Pildant reikėtų nurodyti: “Plungės Šv. Jono Krikštytojo parapija, įm. k. 191277652.” Formą galima pildyti internetu. Dėkojame už rūpestį savo bažnyčia ir jūsų gerumą.