Pradedame advento laikotarpį, kai ruošiamės Kristaus gimimo iškilmei. Raginame susilaikyti nuo triukšmingų pasilinksminimų, labiau kovoti su žalingais įpročiais, o penktadieniais nepamiršti pasninko.
   Advento sekmadieniais 8 val. aukojamos vadinamos rarotų Šv. Mišios. Dalyvausiančius jose raginame atvykti anksčiau, nes 7:45 bus giedamos Švč. Mergelės Marijos valandos.
   Kalėdaičių mūsų bažnyčioje galima įsigyti sekmadieniais bažnyčios gale, o darbo dienomis – bažnyčios zakristijoje kunigo budėjimo metu.
   Pirmadienį (lapkričio 29 d.)11.45 val. bažnyčioje koncertuos solistė Gražina Skinderytė – Kuzmickienė. Kviečiame ateiti ir paklausyti.
   Švč. Sakramento adoracija šią savaitę vyks trečiadienį, po 8 val. Šv. Mišių, penktadienį 16-18 val.
   Ateinantis trečiadienis yra pirmasis mėnesio trečiadienis –8 val. sudėtinės Šv. Mišios į Dievo gailestingumą aukotojų intencijomis.
   Ateinantis penktadienis yra pirmasis mėnesio penktadienis: 8 ir 18 val. – Šv. Mišios aukotojų intencijomis į Švč. Jėzaus Širdį.
   Ateinantis šeštadienis yra pirmasis mėnesio šeštadienis: nuo 17 val. – Švč. Sakramento adoracija, o 18 val. sudėtinės Šv. Mišios į Švč. Mergelę Mariją jūsų intencijomis.
   Ateinantis sekmadienis yra pirmasis mėnesio sekmadienis: po 10 val. Šv. Mišių – Švč. Sakramento adoracija.
   Žemaičių Kalvarijos kalnai mūsų bažnyčioje giedami kiekvieną trečiadienį po 8 val. Šv. Mišių (per Švč. Sakramento adoraciją).
   Kviečiame dalyvauti Alfa kurse, kuris vyks ketvirtadieniais 19 val. nuo gruodžio 2 d. iki vasario 3 d. Susitikimai vyks parapijos namuose (Vytauto 29, Plungė). Ketinantiems dalyvauti reikia užsiregistruoti tel. 867664405 arba zakristijoje pas kunigą budėjimo metu. Pakvieskime į šį tikėjimo pagrindų kursą taip pat tuos, kurie Dievo ieško, bet iki bažnyčios nedrįsta ateiti.
   Tradicinis kalėdojimas šiais metais nevyks. Jei norite, kad kunigas aplankytų jūsų namus, užeikite į zakristiją ir pasikvieskite kunigą asmeniškai. Suderinsite laiką ir kunigas jus aplankys. Taip pat pagal seną tradiciją norintys palikti bažnyčiai kalėdinę auką ją gali atnešti į zakristiją.
   Artėja gražiausios metų šventės – Kalėdos. Plungėje, kaip ir visoje Lietuvoje, parapijos Caritas pradeda akciją „Gerumas mus vienija“. Įžiebk savo širdyje šviesą ir meilę – įsigydamas Caritas žvakelę prisidedi prie paramos parapijos veiklai. Uždegta žvakutės liepsnelė tebus šilumos, gerumo ir šviesos simbolis. Su pašventintomis žvakutėmis Carito savanoriai laukia Jūsų bažnyčios gale prie stalelio.
   Plungės Šv. Jono Krikštytojo parapijos Caritas organizuoja akciją „Pradžiuginkime vaikus Kalėdoms“ ir planuoja stokojančių šeimų vaikučiams padovanoti kalėdinių dovanėlių. Prie šitos gerumo akcijos labai kviečiame prisidėti ir parapijiečius: žaislais, saldumynais ar kitais daiktais, kuriuos gavę mažieji labai apsidžiaugtų. Todėl bažnyčios priekyje prie Šv. Mergelės Marijos Nepaliaujamos pagalbos altoriaus bus padėtos aukų dėžės, į kurias galite atnešti ir paaukoti stokojantiems vaikams. Ačiū už jūsų širdies gerumą ir dosnumą.