Švč. Sakramento adoracija šią savaitę vyks trečiadienį, po 8 val. Šv. Mišių, penktadienį nuo 16 val. iki 18 val. Šv. Mišių.

Žemaičių Kalvarijos kalnai mūsų bažnyčioje giedami kiekvieną trečiadienį po 8 val. Šv. Mišių (per Švč. Sakramento adoraciją).

Sekmadieniais po 10 val. Šv. Mišių mūsų bažnyčioje kalbamas Dievo Gailestingumo vainikėlis.

Rugsėjo 19 d. minimas Šv. Januarijus (†305), Benevento vyskupas, kankinys.

Rugsėjo 20 d. minimas Šv. Andriejus Kim Taegonas, kunigas, ir kiti Korėjos kankiniai. XVII a. pradžioje Korėjoje prasidėjusios misijos paženklintos kankinių krauju. Prie krikščionybės skleidimo ypač daug prisidėjo pasauliečiai. Nuo 1836 m., atvykus misionieriams iš Prancūzijos, prasidėjo žiaurūs persekiojimai. Per 1839, 1844 ir 1866 metais vykusius persekiojimus buvo nukankinti 103 krikščionys, tarp jų ir kunigas šv. Andriejus Kim Taegonas.

Rugsėjo 21 d. minima Šv. apaštalo ir evangelisto Mato šventė. Pasak krikščionių tradicijos, Matas yra pirmosios NT Evangelijos autorius. Prieš tai buvęs muitininku. Evangelijoje pagal Morkų ir Evangelijoje pagal Luką vadinamas Leviu. Krikščioniškajame mene jo simbolis yra angelas.

Rugsėjo 23 d. minimas Šv. Pijus Pietralčinietis (1887–1968), kunigas kapucinas, gimė Italijoje. 1918 m. buvo paženklintas stigmų dovana. Uoliai darbavosi dėl sielų išganymo. Turėjo dovaną klausyti išpažinčių ir permatyti žmogaus sielą.