•  ŠIANDIEN – II GAVĖNIOS SEKMADIENIS.  Gavėnios laiku esame kviečiami apriboti žalingus įpročius, taip pat svarbu susilaikyti nuo triukšmingų pasilinksminimų. Penktadieniais privalomas pasninkas. Gavėnia skirta pasirengti Velykoms. Todėl gavėnios liturgija atgailaujančius tikinčiuosius rengia Velykų paslapčiai švęsti. Gavėnia trunka nuo Pelenų trečiadienio iki Paskutinės Vakarienės Mišių pradžios. Nepamirškime pasirūpinti tais savo artimaisiais, kurie dėl sveikatos negali atvykti į bažnyčią. Todėl norinčius, kad kunigas aplankytų ligonius ar senyvo amžiaus žmones jų namuose su išpažintimi bei Šv. Komunija, kviečiame užeiti į zakristiją ir susitarti su kunigu.
  • Gavėnios laiku KRYŽIAUS KELIAS mūsų bažnyčioje einamas penktadieniais po 18 val. Šv. Mišių ir sekmadieniais po 10 val. Šv. Mišių.
  • KITĄ SEKMADIENĮ, KOVO 3 D., STANELIUOSE – ŠV. KAZIMIERO ATLAIDAI. Šv. Mišios 16 val., po kurių  spektaklis-komedija „Bandomosios skyrybos“. Stanelių Koplyčia įrengta 2011 m. buvusio vaikų darželio pastate. Jai yra suteikti tituliniai Šv. Kazimiero atlaidai.
  • Švč. Sakramento adoracija: penktadieniais – nuo 16 val. iki 18 val. Šį šeštadienį – nuo 17 val. iki 18 val. KITAS SEKMADIENIS yra pirmasis mėnesio sekmadienis, Švč. Sakramento adoracija – po 10 val. Šv. Mišių, prieš sumos Šv. Mišias Eucharistinė procesija.
  • Kiekvieną sekmadienį, po 10 val. Šv. Mišių, bažnyčioje yra kalbamas Dievo Gailestingumo vainikėlis.
  • ŠV. MIŠIOS SUDĖTINĖMIS INTENCIJOMIS:
    • į Švč. Jėzaus Širdį – pirmąjį mėnesio penktadienį, kovo 1 d., 12 ir 18 val.
    • į Švč. M. Mariją, – pirmąjį mėnesio šeštadienį, kovo 2 d., 18 val.
  • Kiekvieną antradienį 12 val. – Šv. Mišios sudėtinėmis intencijomis už gyvuosius. Primename, kad Šv. Mišias kaip dovaną ir Dievo palaimą dera užprašyti už gyvuosius vardinėse, gimtadienyje, važiuojant į tolimą kelionę, tuokiantis vaikams, besilaukiant kūdikėlio, ruošiantis operacijai, kaip padėką už gautas malones.
  • Motinų Meilė keičia pasaulį! Kiekvieną antradienį, 19 val., „Motinos maldoje“ kviečia ateiti į parapijos namų salę bendrai maldai už savo vaikus ir vaikaičius.
  • Kiekvieną šeštadienį, 16.30 val., Plungės parapijos namuose (Vytauto g. 29) – pokalbiai apie ŠV. RAŠTĄ.
  • Sutvirtinimo sakramentas mūsų bažnyčioje bus teikiamas gegužės 12 d.
  • Pirmoji Komunija – gegužės 18-19 d. Tėveliams, kurių vaikai ruošiasi Pirmajai Komunijai: iš tikybos mokytojų reikia gauti parašą į geltonas knygutes už išmoktą išpažinties eigą ir iki Šv. Velykų atlikti išpažintį (gauti parašą į geltoną knygutę). Pirmos išpažinties vaikučiai eina su tėveliais. Kita išpažintis bus prieš Pirmąją Šv. Komuniją ir jos atlikti vaikučius palydės tikybos mokytojai.
  • Kviečiame paremti mūsų bažnyčią ir jos veiklą, paskiriant 1,2% nuo jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Jums tereikia užpildyti prašymą ir iki šių metų gegužės 1 d. pateikti Valstybinei Mokesčių inspekcijai. Pildant reikėtų nurodyti: „Plungės Šv. Jono Krikštytojo parapija, įm. k. 191277652”. Formą galima pildyti internetu.