Dekanato skelbimai, naujienos ir įvykiai

Visuotinė malda 2020 m. groudė 25 d.

Kun.: Brongė bruolē i sēserės, miniedami kūdikēlė Jiezaus gimėma, džiūgaukem i diekuokem už Dieva mums suteikta maluonė būti dieviškun paslapčiun dalininkās i  liudītuojēs čė, žemie. Lai dovanā gauts Išganėms teik Viltī i neš ramībė. (daugiau…)

Dėl naujų kreipinių Švč. Mergelės Marijos litanijoje

ŠVČ. M. MARIJOS LITANIJA

2020 m. liepos 16 d.

Savo 2020 m. birželio 20 d. laišku, adresuotu pasaulio vyskupų konferencijų pirmininkams, Dievo kulto ir sakramentų drausmės kongregacijos prefektas kard. R. Sarah pranešė, kad Šventasis Tėvas Pranciškus, maloningai patenkindamas prašymus, nusprendė į Švč. Mergelės Marijos litaniją įtraukti tris naujus kreipinius – Mater misericordiae, Mater spei ir Solacium migrantium. Minėtame laiške nurodyta, kuriose šios litanijos vietose naujieji kreipiniai turi būti įterpti. (daugiau…)